REIKI USUI


Reiki je nejrozšírenější léčebná metoda na světě. Je jednoduchá a dle jejího zakladatele Dr. Usuiho “Reiki se může naučit a používat každý”.

Reiki přináší výsledky jak ve fyzickým těle, tak psychickém, duchovním a emocionálním. Reiki léčí přítomnost, minulost i budoucnost. Léčí zdravé i nemocné.

Na světě existuje v současnosti spousta skupin, které se pokouší definovat Reiki. To však nemění nic na tom, že všechny tyto skupiny pracují se stejnou energií a mají stejnou vizi, která spočívá v prospěchu všem ostatním.

Pro některé je Reiki pouze léčebná metoda, která prostřednictvím rukou léčitele přenáší univerzální kosmickou energii do těla pacienta. Pro jiné je to forma hledání, způsob života. V každém případě je to pro pacienta jedna z nejpříjemnějších léčebních metod a pro jiné velice náročná cesta k poznání.

Je skvěle kombinovatelná s čínskou masáží, její nezanedbatelnou výhodou je také to, že je použitelná kdekoliv a kdykoliv, s kratším či delším působením. Pacient pomocí Reiki může léčit i sám sebe.


Více informací na:


 Facebook